niedziela, 18 sierpnia 2013

Palety Lato, Jesień Pierre Rene


Gdy tylko otworzyłam paczkę, w której były od razu się za nie zabrałam, mimo bogatej zawartości kartonu w różne cudeńka. Pomyślałam od razu, że z wierzchu są ładnie opakowane, w czarny błyszczący kartonik, z wystającym logo Pierre Rene, lecz chwilę później czekało mnie niemiłe zaskoczenie. Paleta nie posiada plastikowego wieczka, jest zaledwie schowana w 2 takie kartoniki, który wkłada się jeden w drugi, co też przy pracy utrudnia dostanie się do nich.


Sama paleta w środku zawiera 26 pełnowymiarowych cieni mono (perły, maty, z drobinkami, satynowe) z czego dwa są przeznaczone do brwi oraz róże, bronzery i puder.
Niektóre są kiepsko powklejane w paletę, choć nie przeszkadza to w użytkowaniu.

LATO

Dominują tu raczej chłodne odcienie, zarówno jeśli chodzi o cienie jak i o róże. Niestety znów 80% cieni to świecidełka, mało tu matów, ale za to odnajdziemy tu wszystkie dostępne rodzaje cieni mono dostępne w katalogu Pierre Rene, no i jak zwykle są świetne najbardziej zaskoczyły mnie cienie wodoodporne, które mają niemal kremową konsystencje, świetną pigmentację i trwałość. Zdjęcie poniżej przedstawia kolejno cienie : mat, drobinki, perłę i wodoodporny.


Kolejne to róże (pierwszy matowy, drugi perłowy), bronzer (również perłowy) oraz puder (matowy):JESIEŃ


Utrzymana jest w zdecydowanie cieplejszych kolorach, również znajdziemy tu wszystkie rodzaje cieni i podobnie jak jej poprzedniczka wyposażona jest głównie w perły.

Jak widać i tym razem pigmentacja cieni jest bardzo dobra.

Poniżej 1 róż perłowy, dwa bronzery także perłowe, oraz matowy puder

A oto makijaż, który wykonałam przy użyciu cieni z obu palet:

W ofercie znajdziemy również paletki WIOSNA i ZIMA, których niestety jeszcze nie posiadam, więc nie mogę wam ich pokazać.

Myślę, że paletki powinny mieć bardziej zróżnicowane kolory cieni do powiek, w każdej z nich powtarzają się podobne odcienie różu, fioletu oraz niebieskości, a w takim przypadku, gdy chciałabym skompletować wszystkie, obawiam się, że cienie mogłyby się powtarzać
Podsumowując:
cena: 89,99 zł - biorąc pod uwagę, że kupienie takiej ilości cieni mono pojedynczo, a do tego róży i pudru wyszło by sporo więcej, to na prawdę świetna cena

Ogólna ocena konsystencji oraz pigmentacji cieni : 5/5

Ogólna ocena palety : 3/5 ( niestety jakość samej palety odbiega od jej zawartości )

Mimo tego bardzo polecam tę paletę, bo jest warta tych pieniędzy, a na prawdę przyjemnie się na tych produktach pracuje :)

5 komentarzy:

  1. jakie sliczne kolory!! a makijaz jak zawsze piekny:D

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudeńko, a makijaż to mistrzostwo !

    OdpowiedzUsuń
  3. Obie palety to cudeńka :) A makijaż jak zawsze piękny ;)

    OdpowiedzUsuń