czwartek, 10 marca 2016

Targi Beauty Forum wiosna 2016 Warszawa

W miniony weekend w Warszawie odbyła się 19 edycja targów Beauty Forum. Ta cykliczna impreza to wielkie wydarzenie w świecie kosmetyki profesjonalnej. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem kosmetologów, kosmetyczek, wizażystek, manicurzystek, fryzjerów, a także osób prywatnych, nie związanych z zawodem. Tego roku po raz pierwszy odbył się The Makeup Day i dla organizatorów był to strzał w dziesiątkę. Od 3 lat regularnie odwiedzam targi i mam wrażenie, że nigdy nie było tam aż takich tłumów.

W piątek poprzedzający pierwszy dzień targów przyjechała do mnie Julia Makeup Girl , a jako, że  nie widziałyśmy się od roku - było o czym plotkować :)

Następnego dnia od rana spędzałyśmy dzień na targach przechadzając się po stoiskach, obserwując wydarzenia odbywające się na scenach oraz oczywiście plotkując z innymi wspaniałymi osóbkami takimi jak Paulina Show, Karolina Zientek, Kitulec, Martyna Molenda, Marta Gałuszka czy Zmalowana.Obserwowałyśmy także przebieg mistrzostw makijażu, tegoroczny temat to lata 80'Marta Parciak znana także jako Zmalowana, podchodząc 3 raz do mistrzostw zdobyła pierwsze miejsce.

Stoisko Hani i jej pędzle Glam brush

Stoisko NYX do którego kolejka ciągnęła się w nieskończoność

Stoisko Kosmetykomanii cieszyło się ogromnym powodzeniem, głównie dzięki Makeup Revolution oraz Hakuro

Odwiedzając stoisko marki Pierre Rene miałam okazję poznać jej załogę, między innymi Panią Justynę, z którą tak długo korespondowałam podczas programu ambasadorek. Dowiedziałam się także nieco o nadchodzących nowościach, ale o tym już niebawem :)

2 komentarze:

  1. Miło było Cię poznać osobiście dla mnie to jest ogromne przeżycie i będę miło to wspominać :)
    Gorąco pozdrawiam <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Widać, że dobrze się bawiłaś :) Ale w sumie fajnie zobaczyć te znane wizażystki ot tak na żywo :) Idealna uroda Martyny Molendy- teraz widzę, że to zasługa dobrego kadru i tego, że nigdy nie pokazuje noska z profilu. Brwi Zmalowanej- na żywo aż ciężkie i toporne, w świetle studyjnym i przez obiektyw uchwycone dużo korzystniej. Dobrze wiedzieć, że nawet Youtubowe "guru" nie są idealne :D

    OdpowiedzUsuń