czwartek, 23 października 2014

Podkłady mineralne Amazon Gold od Pixie - swatche 30 odcieni z podziałem na tony

Dziś szybki przegląd pełnej gamy kolorystycznej podkładów mineralnych Amazon Gold od Pixie Cosmetics.


Nieco o samej firmie : "Pixie Cosmetics jest firmą z siedzibą w Polsce, zajmującą się produkcją kosmetyków luksusowych, bazujących wyłącznie na najczystszych, naturalnych składnikach."

  Niedawno dotarła do mnie paczuszka zawierająca 30 próbek podkładów Amazon Gold. Dzięki temu będę mogła dobrać swój odcień jak i wykonać swatche dla Was.
Tu znajdują się wzorniki kolorów proponowane przez firmę.Brakuje mi tu niestety podziału na tony, więc się tym zajęłam i go dla Was przygotowałam. Podzieliłam odcienie na 6 grup różowawe, brzoskwiniowe, ciepłe, żółte, oliwkowe, oraz beżowe.
TONY RÓŻOWAWETONY BRZOSKWINIOWETONY CIEPŁETONY ŻÓŁTE TONY OLIWKOWO - ŻÓŁTAWE TONY NEUTRALNE BEŻOWE - JASNE


I jeszcze zestawienie wszystkich odcieni razem ułożone w tej samej kolejności.

Jak widać podkład jest konsystencji sypkiej. Formuła jest gładziutka, miękka, mocno zmielona i bardzo delikatnie satynowa na tyle że nie będzie podkreślać porów, a nada cerze zdrowy, młodzieńczy wygląd.

Wkrótce będę mogła opowiedzieć Wam o nim więcej, o tym jak się sprawdza w praktyce, jak z kryciem, trwałością i matowaniem. Jesteście ciekawi ?:)

2 komentarze:

  1. wow sporo kolorów mają :) zawsze mam problem z doborem koloru odpowiedniego do mnie :( pozdrawiam i zapraszam do mnie:)

    OdpowiedzUsuń