czwartek, 5 października 2017

tęczowe narzędzia do skórek od bornprettystore

Od jakiegoś czasu wiele dobrego słyszy się o tęczowych narzędziach. Jednak czy to tylko kolejny trend czy faktycznie narzędzia warte zainteresowania?


Moje tęczowe narzędzia pochodzą akurat z bornprettystore
Można kupić je bezpośrednio na ich stronie internetowej, bądź na alliexpress.
Wykonane są ze stali nierdzewnej pokrytej kobaltem, któremu zawdzięczają swój niezwykły kolor i nie musimy się obawiać że zejdzie lub się obskrobie. Narzędzia te nadają się do sterylizacji w autoklawie. 

 
Jak było widać powyżej przychodzą solidnie zapakowane i zabezpieczone. Cążki posiadają gumową osłonkę na ostrza. Sama powierzchnia ostrza ma 6mm, więc mimo że wolę 3mm, to jest cieniutka, na prawdę ostra i o dziwo dla mnie wygodna w operowaniu. Radełko, kopytko, czy jak kto woli jest solidne i dosyć ciężkie. Starannie wykończone i dobrze spełnia swoje przeznaczenie.


Cena cążek to poniżej 4,59$ i możecie dostać je tutaj http://www.bornprettystore.com/born-pretty-nail-cuticle-nipper-rainbow-clipper-scissor-dead-skin-remover-manicure-nail-tool-p-38327.html


Natomiast cena radełka to 3,4 $ i dostaniecie je tutaj: http://www.bornprettystore.com/born-pretty-dual-ended-cuticle-pusher-remover-rainbow-stainless-steel-manicure-nail-tool-p-38326.html

Z takim zestawem opracowywanie skórek to przyjemność, nie tylko dla oka :)

2 komentarze: