środa, 17 lutego 2016

Eyebrow Set Pierre Rene


Kilka słów od producenta:

Profesjonalna paleta do makijażu brwi gwarantująca trwały, utrzymujący się przez cały dzień efekt, bez konieczności dokonywania poprawek. Wyjątkowy zestaw dla kobiet o delikatnej, jak i wyrazistej urodzie. Opakowanie zawiera trzy pudrowe cienie w kolorach brązu, od jasnego, poprzez średni do ciemnego oraz wosk do nabłyszczania i stylizacji włosków. Dwustronny aplikator dostosowany do profesjonalnego użycia palety kosmetycznej (pacynka sugerowana do pracy z cieniem, pędzelek do aplikacji wosku).


Palety wykonane są z grubego, solidnego plastiku, zawierają 3 cienie oraz wosk. Wewnątrz kryje się także aplikator z pacynką i  pędzelkiem. Na co dzień używam produktu o konsystencji pasty, ale cienie ładnie sprawdzają się na zdjęciach. Używam ich także przy makijażach dla klientek.
Osobiście preferuję cieńsze skośnie zakończone pędzelki. Zamiast wosku używam żelu do brwi.W tym zestawie znajdziemy ciepły ciemny brąz, ciepły jasny brąz oraz ciemny chłodny brąz. Osobiście brakuje mi jeszcze chłodnego jasnego odcienia.Tutaj zaś znajdziemy trzy odcienie grafitu przeznaczone dla brunetek.


A tak sprawdzają się w praktyce.


Cena zestawu to 16,99zł, a dostaniecie go tutaj http://www.pierrerene.pl/pl/231-stylizator-do-brwi-eyebrow-set.html

2 komentarze:

  1. Ostatnie zdjęcie jest mega. Obecnie używam kredki do brwi z Shiseido.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wyglądają naprawdę dobrze :) Ale ostatnio wolę mokre produkty do brwi ;)

    OdpowiedzUsuń